OAK:n VUOSIKOKOUS pe 2.3.2018 klo 18

20.2.2018

Ounasvaaran Atleetti Klubi ry:n sääntömääräinen VUOSIKOKOUS perjantaina 2.3.2018 klo 18 alkaen Santasport Lapin Urheiluopistolla Rovaniemellä. Kokouspaikka on kokoustila VOIMA. Kulku kokoustilaan Santasportin päävastaanoton jälkeen portaat ylös toiseen kerrokseen. Kokoukseen ehtii sopivasti perjantain treenien jälkeen.

Käsitellään sääntöjen määräämät asiat. 

Lisäksi keskustellaan seuran kuluvan vuoden ja tulevienkin vuosien toiminnan keskeisistä asioista (mm. tapahtumat, leirit, kisareissut sekä seuran järjestettävänä olevat nuorten EM-kisat syyskuussa 2020). Tule mukaan ideoimaan ja vaikuttamaan seuran toimintaan!

Kaikki OAK:n jäsenet, niin juniorit kuin aikuisetkin, lämpimästi tervetuloa! Kokous kestää noin tunnin, mutta mitään kiirettä ei ole, jos juttua riittää. Kokoustila on varattu klo 20 asti. Kahvia ja pullaakin on tarjolla!

T: hallitus

Liitteet: luonnos OAK:n toimintakertomuksesta vuodelta 2017