Ounasvaaran Atleetti Klubi ry:n sääntömääräinen VUOSIKOKOUS sunnuntaina 23.4.2023

18.3.2023

Ounasvaaran Atleetti Klubi ry:n sääntömääräinen VUOSIKOKOUS sunnuntaina 23.4.2023 klo 13 alkaen Santasport Lapin Urheiluopistolla Rovaniemellä. Kokoustila ROVA (2. kerros, portaat ylös Ounashallin puoleisen aulan kautta ja ravintola Puhtin kohdalta käytävä oikealle).

Käsitellään vuosikokouksessa seuran sääntöjen määräämät asiat. Ks. seuran säännöt: https://www.atleettiklubi.fi/seura/seuran-saannot/ 

Keskustellaan samalla myös seuran toiminnan keskeisistä asioista.

Kaikki OAK:n jäsenet, lämpimästi tervetuloa vuosikokoukseen ja osallistumaan seuramme toimintaan. Vuosikokoukseen voi osallistua myös etäyhteyttä käyttäen (ks. seuran säännöt 11 §). Pyydämme ilmoittamaan etänä osallistumisesta hyvissä ajoin ennen kokousta osoitteeseen info@atleettiklubi.fi. 

Kahvia ja pullaa tietenkin myös tarjolla!

t: OAK:n hallitus