Seura-asutilaus 2024

17.2.2024

Ounasvaaran Atleetti Klubin seura-asutilaukset ovat olleet käynnissä jo tovin ja siitä on informoitu seuran yhteisessä whatsapp-ryhmässä (OAK Info).  Ohessa seura-asukatalogi ja tilauslomake myös tänne nettiin. Uutuutena naisten mallit ja huppari. Tilauksia tehdään pitkin vuotta aina siinä vaiheessa kun on saatu riittävä määrä tilauksia kokoon.

Jos et siis ole vielä ehtinyt tilata itsellesi seura-asuja, niin eipä hätiä. Tilauksia otetaan vastaan edelleen. Jokainen seuran jäsen, joka haluaa tilata jotakin tuotetta, niin täyttää oheisen tilauskaavakkeen (excel) ja lähettää sen sähköpostilla osoitteeseen jarno.makynen@intersport.fi sekä kopiona seuran pj Heikki Keskitalolle osoitteeseen heikki.keskitalo@santasport.fi. OAK infossa infotaan sitten tarkemmin seuraavista toimituseristä.

  • Selaa kuvastoa ja valitse itsellesi sopivin kokonaisuus. Huomoithan, että kuvaston hintoihin lisätään painatuskulut (ks. tarkemmin oheisesta tilauslomakkeesta).